Vaikų gimtadieniai Vilniuje

Nudžiuginkite vaikus itin smagia, kruopščiai suplanuota, pilna potyrių švente!

KITAIP (didelė žalia erdvė Jūsų palapinėms, pledams, žaidimams, estafetėms, smėlio paplūdimys smėlio pilims ir tuneliams, laužas ar kepsninė vaikų griliui, milžiniški muilo burbulai nuotaikai ir šypsenoms iki padebesių pakilti).

Nudžiuginkite vaikus!
Aprašymas:
  • ĮDOMU (baidarių prisijaukinimas mūsų tvenkinyje arba tikras 2-3 val. plaukimas Vilnelės upėje, mažesniesiems g.b. ir valandos trasa).
  • JAUKU (visa EKO žalia erdvė, ekonamelis su jaukia terasa, paplūdimys, lelijų tvenkinys yra skiriamas TIK Jūsų jaukiai šventei. Čia šeiminikauja tik Jūsų vaikai. Namelyje ant didžiulės, su daug pagalvėlių, lovos vaikučiai gali prigulti pailsinti kojas, įlysti į hamaką-kokoną, o mamytės tuo tarpu ramiai išgerti kavos namelio virtuvėlėje)

TRUKMĖ – 4 VAL.
KIEKIS – iki 15 vaikų

Prieš šventę:
siūlome poros val.eko žygį baidarėmis Vilnelės upe, vaikiška trasa, pradedantiesiems.
(kartu su tėveliais! Net ir niekad neplaukusioms mamytėms ši trasa TIKRAI pasirodys tarsi lengvas pasivaikščiojimas;))

Po šventės:
galimas žygis (vaizdingomis apylinkėmis, pušynu) dviračiais (savo) ar pėsčiomis iki žirgyno (galimas jodinėjimas, fotosesija, tartis individualiai.)

Galima nuoma:
pripučiamo milžiniško batuto, cukraus vatos aparato, popcorn aparato, personažų nuoma (organizuojami teminiai – policijos, karo, kosmoso, princesių ir t.t gimtadieniai).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

ADRESAS

Susisiekite su mumis

Gatvė: Viktariškių
Kaimas: Viktariškės
Seniūnija: Mickūnų
Vilniaus rajono savivaldybė
El.paštas: info@baidariukrantas.lt