Rusiškos pirties nuoma visai šalia Vilniaus ant Vilnelės upės kranto

Nuomojama jauki pirtis su nakvyne poroms ar grupei iki 15 žmonių + (IR BAIDARĖS).

Nuomojama tikrai pigiausia ir karščiausia pirtis ant Vilnelės upės kranto Vilniaus apskrityje. Rąstinė pirtis su užstale, nakvyne ir maistu (platus meniu asortimentas). Jūsų pageidavimu galime paruošti maistą, jį gamins patyrusi virėja. Pirtis su visais patogumais, erdvia banketine sale, mini virtuvėle, antrame aukšte miegamieji.
Pirtis nuomojama gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, šeimoms, dviems, firmų baliams, nedidelėms vestuvėms ar kitiems pokyliams.

Upės gylis iki kaklo, smėlėtas dugnas, paplūdimys suformuotas taip pat is smėlio, yra tiltelis šokti iš pirties tiesiai i upę. Šalia yra jaukus pušynėlis.
Sodyboje papildomai galite išsinuomoti baidares. Prie pirties galite tiesiog priplaukti mūsų baidarėmis.

Kompanija zmonių gali vežtis savo maistą, duodame didelę šašlykinę, iešmus, yra virdulys, mikrobangų krosnelė, visi patogumai. Taip pat VISIEM siūlome naminius tradicinius XXL dydžio cepelinus ar bulvinius blynus su spirgučiais ir grietinės padažu bei žolelių arbata.
Kaina su gėrimu tik 1,70 eurų.

Taip pat kviečiame paplaukioti naujos kartos dvivietėmis baidarėmis! Baidarių nuoma Vilniuje

Apie pirtį
Išbandykite gydomąją kedrinės pirties galią!

Statydami pirtį pasirinkome Sibiro kedro rąstus ne atsitiktinai. Kedro rąstų pirtis dar vadinama “Kedrine gydykla”. Augdami tolimajame Sibire, kurio oras tyras ir neužterštas, kedrai savyje sukaupia daugybę žmogaus organizmui naudingų medžiagų, kurios teigiamai veikia tiek žmogaus organizmą, tiek psichinę sveikatą.

Mūsų tikra rusiška pirtis pastatyta iš Sibiro kedro rąstų ant Vilnelės upės kranto. Karštas pirties garas ir šaltas upės vanduo bus smagus šokas Jūsų kūnui ir po tokių maudynių pasijausite atjaunėję ir pailsėję. Mes Jums siūlome daug patogumų, mini virtuvėlę, jaukią užstalę ir nakvynę antrame aukšte.

Didelis privalumas – Jums nereikės važiuoti į tolimą kaimą, mūsų pirtis yra visai šalia Vilniaus. Jei nuspręstumėte mus aplankyti savo automobiliu, pasitiksime Jus Naujojoje Vilnioje ir palydėsime trejetą kilometrų iki pat pirtelės Viktariškių kaime, Mickūnų seniūnijoje.

Negaiškite savo laiko ieškodami ir tiesiog apsilankykite pas mus. Baidariukrantas.lt geriausias pasirinkimas Jūsų laisvalaikiui!

Tikra Rusiška Sibiro Kedrų Rąstų Pirtis
image

Rusiška pirtis ant Vilnelės upės kranto.
Mini virtuvėlė, jauki užstalė ir nakvynė antrame aukšte.

Baidarių žygis Vilnele + maistas + kedro pirtis
Baidarių žygis Vilnelės upe + XXL cepelinai ar bulviniai blynai su spirgučiais + pirties nuoma

Pirtį galite pasiekti ne vien įprastu transportu, bet ir baidarėmis. Tikrai su nostalgija prisiminsite tą nuostabų jausmą, kai po smagios irklavimo dienos mes Jus pasitiksime skaniu cepelinų ar bulvinių blynų su spirgučiais kvapu. Sušalusius pavaišinsime kvapniu žolelių arbatos puodeliu.

Jei esate šašlykų mėgėjai, visuomet galėsite pasinaudoti didžiule mūsų šašlykine ir iešmais, kad iškeptumėte šašlykų net ir gausiam būriui draugų. O vakare, pavargus po dienos įspūdžių ir pasimėgavus sočia vakariene, galėsite miegoti jaukiame namelyje.
Apsikrauti nešuliais Jums neteks – švaria patalyne pasirūpinsime mes. Po tokio nuostabaus poilsio įsitikinsite, kad tikrai neprašovėte susidomėję mūsų pirties nuoma.

Jei atvyksite su vaikučiais siūlome paplaukioti baidarėmis, pažvejoti, surengti upės pakrantėje pikniką. Vėliau suguldę atžalas antrame pirtelės aukšte, galėsite ramiai skirti laika tik sau.

Baidarių ir pirties nuoma
image

Pirtis prie Upės + Baidares Tik Dviems Ar Kompanijai.

PAKETAS SU NAKVYNE
Kaina įprastinė 34 eurai/žmogui.
Į kainą įeina:
Dviviečių baidarių nuoma, liemenės, transportavimas, iškūrenta pirtis, iešmai, šašlykinė, saugus auto parkingas. Vakare tik atplaukus – bulviniai blynai su arbata, nakvynė su patalyne, ryte – gardžių šaltibarščių vaišės su šviežiomis bulvytėmis.

Jei turite klausimų ar norite užsisakyti pirtį, paskambinkite mums!

Telefonas: 8-602-56088

Nuotraukų galerija
Nuotraukos kaip atrodo mūsų pirtis.
Kaip mus rasti