Naujiena Lietuvoje Tikras Laivų Mūšis !!!

1-2 DIENŲ ( arba 3-4 valandų) ŽYGIS “TIKRAS LAIVŲ MUŠIS” VILNELE ir/arba pirtis su blynais TĖVELIAMS SU VAIKUČIAIS (galima nakvynė).

Gal ir jums jau pabodo žiūrėti į savo atžalas kiauras dienas žaidžiančias prie kompų ir bendrauti tik puse lupų – pavalgyk, susitvarkyk ir pan.? Jei taip, tai..SIŪLOME PAŽAISTI GYVAI VISIEMS KARTU !!!

TIKRAS LAIVŲ MUŠIS – KAIP TIK JUMS :)

TAI NEREALI, suvienijanti vaikus su tėvais vasariška pramoga! Žaidimai su vandeniu traukia, net tik vaikus, bet ir suaugusius, todėl iškyla su baidarėmis upe į gamtą su šeima arba draugais taps nepakartojamu nuotykiu ir šeimos narių komandiniu išbandymu. Laivų mušis su tikrais vandens šautuvais pradžiugins ir mažą, ir didelį padaužą! Nepraleiskite progos lenkdami priešo laivą – panaudoti vandens pramogoms skirtą atributą – ir palikti priešininkus šlapius iki siūlo galo ! Beprotiškai fantastiska !!!- taip nerealiai gaivu ir gera karštą vasaros dieną apsiginklavus vandens ginklu amunicija nerti į šlapią ir smagų TIKRAJĮ LAIVŲ MŪŠĮ!

DĖMESIO !!!
 Visi mažieji po mušio gauna atminimo dovanėles, o pirmoji atplaukusi sausiausia laivo komanda – nerealų vandens šautuvą.

Kaina 45 Lt/žm su viskas įskaičiuota dienos žygiui.

  • Veiksmas vyksta pora kilometrų už Naujosios Vilnios.
  • Parinktas saugus maršrutas be didelės srovės ir kliūčių ruožų, baidarės labai patogios, neapvirstančios.
  • Ikimokyklinio amžiaus mažyliai už papildomą vietą baidarėje nemoka.
  • Visi gauna sertifikuotas gelbėjimosi liemenes.

 

Sužinokite daugiau apie badarių nuomos paslaugą čia.