Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena

Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.
baidariu-nuoma-vilniuje-ir-vilniaus-rajone

Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše.

Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!
Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

Baidarių Maršrutai ČIA
image

Siūlome smagius maršrutus Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena ir kt.

Galite papildomai užsisakyti kaimo turizmo sodybą vienkiemyje ar pirtelę su nakvyne ant pat upės kranto Pirties nuoma Vilniuje.

Kodėl verta nuomotis baidares pas mus?
Plukdome ir po vieną baidarę.
Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms. 
Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.
Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.
Organizuojame keliones baidarėmis kitomis upėmis.
Visuomet galime organizuoti keliones kitomis upėmis, Jūsų pačių ar mūsų pasiūlytais maršrutais.
Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.
Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.
Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.
Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.
Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.
Apie baidares
Mes nuomojame naujos kartos baidares Kalypso.

Tai naujos kartos, dvivietės politileninės baidarės Kalypso, kurios skirtos plaukioti ne tik ramiose upėse ar ežeruose, bet ir siaurais, labai srauniais upeliais. Sėdint tokioje baidarėje Jums nebus baisus nei akmuo, nei nuvirtęs medis.

Baidarių viduje yra įmontuotos anatomines formas atitinkančios Vista klasės sėdynės. Taip pat yra ir gėrimų laikikliai, tad keliausite labai patogiai. Didelis kokpitas leidžia patogiai įlipti ir išlipti iš baidarės, susidėti daugiau bagažo. Bijantys dėl savo saugumo gali būti visiškai ramūs, nes keliaujama apsirengus gelbėjimosi liemenes, baidarės yra labai stiprios ir atsparios smūgiams.

Baidarės Kalypso
image

Naujos kartos dvivietės baidarės Kalypso. Baidarės yra labai patogios, manevringos ir atsparios smūgiams.

Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima. Norėdami tiesiog pasirinkti pageidaujamą maršrutą spauskite Baidarių maršrutai.

Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.

Jeigu Jus domina baidarių nuoma – paskambinkite mums ir su malonumu atsakysime į visus Jums kylančius klausimus!

Telefonas: 8-602-56088

Baidarių nuomos kainos
Vienos dvivietės baidarės nuomos kaina vienai plaukimo dienai su gelbėjimosi liemenėmis ir irklais.
MėnesiaiKainos savaitgaliais, švenčių dienomisDarbo dienomis
Kovas – Gegužė9 eurai/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088
Birželis – Rugpjūtis10 eurų/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088
Rugsėjis – Lapkritis6 eurai/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088
Kaip mus rasti
Nuotraukų galerija
Nuotraukos iš įdomiausių mūsų organizuojamų žygių baidarėmis.