Baidarių nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone Vilnele, Nerimi, Voke, Žeimena

Baidarių maršrutai naujokams ir patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais. Papildomai galima išsinuomoti pirtį ant Vilnelės upės kranto su nakvyne.

Nuomojame naujos kartos dvivietes baidares (ypač manevringos, stabilios ant vandens, su patogiais foteliukais bei specialiais laikikliais gėrimams).
Plaukiančius pirmą kartą apmokome kaip reikia elgtis plaukiant baidare. Sertifikuotas gelbėjimo liemenes duodame Nemokamai. Nuvežame prie pat upės kranto jau su baidarėmis ir paimame atgal.

Taip pat turime specialių maršrutų tėveliams su mažais vaikučiais. Trijų valandų vandens kelionė su kaimiškais bulviniais blynais finiše. Plaukimas baidarėmis — tai pilnavertis, kokybiškas ir teigiamų emocijų nestokojantis poilsis, išvalantis įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantis pajusti harmoniją su gamta.

KODĖL VERTA NUOMOTIS BAIDARES PAS MUS?
null
Plukdome ir po vieną baidarę.
Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Ypatingi pasiūlymai romantiškoms poroms.
null
Aptarnaujame visą Vilnelės aukštupį.
Pasirodo dažnas Vilnietis nežino, kad Vilnele kelionę galima pradėti net nuo Kenos, o ne tik nuo N. Vilnios užtvankos.
null
Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne.
Vieninteliai visos Vilnelės atkarpoje siūlome, pirtį su nakvyne (kurią pasiekti galite savarankiškai su baidare) bei gardžia vakariene ant pat upės kranto, taigi nereikia nukrypti nuo suplanuoto maršruto. Kelionė upe su nakvynėm gali tęstis net iki 3 dienų.
null
Baidarių maršrutai tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems ar plaukiantiems su vaikais.
Vilnele siūlome ne tik ekstremalų plaukimą, bet ir spec. maršrutą nepatyrusiems, pradedantiesiems ar plaukiantiems su vaikais. Ramų pasiplaukiojimą vainikuoja gardūs bulviniai blynai su spirgučių ir grietinės padažu bei žolelių arbatėlė rąstinuke ant pat upės kranto.
null
Vilniečiams nereikia toli važiuoti.
Vilniečiams bei svečiams nereikia trenktis į kitą Lietuvos kraštą, kad plaukdami nematytų daugiaaukščių bei nesijaustų upėje kaip greitkelyje.
null
Turime ilgametę patirtį baidarių turizmo srityje.
Ypač kruopščiai apmąstome visas vandens kelionės detales bei transportavimo organizaciją, kadangi remiamės savo asmenine ilgamete patirtimi baidarių turizme.
null
Aukščiausia kokybė už prieinamą kainą.
Paprasta rezervacija ir TIKRAI minimali kaina už maksimalią kokybę.
null
Pirtyje organizuojame įvairias šventes.
Pirtyje organizuojame gimtadienius, pobūvius, įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, nedideles vestuves. Maistą gamina patyrusi virėja.
Pasisemsite energijos!
Tik nepamirškite draugų ir puikios nuotaikos — atgausite jėgas ir pasisemsite energijos naujiems darbams pradėti bei seniems pabaigti!

Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima — geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu!

Jei manote, kad po kupinos įspūdžių dienos būsite per daug pavargę vairuoti, galėsite pernakvoti mūsų namelyje, švaria patalyne pasirūpinsime mes. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų didele šašlykine bei iešmais, tad šašlykų tikrai iškepsite visiems.

Pasisemsite energijos!
Baidarių nuoma

Baidarių nuoma Vilniuje domina vis daugiau žmonių. Nenuostabu, nes plaukimas baidarėmis yra laisvalaikio būdas, ne tik leidžiantis pailsėti po sunkių darbų, pasigrožėti gamta, bet ir pilnas teigiamų emocijų, nuotykių ir padedantis suartėti su draugais bei šeima.

Plaukiant baidarėmis įdomių užsiėmimų atras kiekvienas. Vieniems patinka mankštinti raumenis greitai irkluojant, kiti mėgaujasi grynu oru bei įsimintinais gamtos vaizdais. Gamtos mylėtojai gali stebėti upių bei paupių augmeniją ir gyvūniją. O besirūpinantys savo išvaizda turėtų nudžiugti sužinoję, kad plaukimas baidarėmis labai padeda įdegti. Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą.

NUOTRAUKŲ GALERIJA
APIE BAIDARES

Tai naujos kartos, dvivietės politileninės baidarės, kurios skirtos plaukioti ne tik ramiose upėse ar ežeruose, bet ir siaurais, labai srauniais upeliais. Sėdint tokioje baidarėje Jums nebus baisus nei akmuo, nei nuvirtęs medis.

Baidarių viduje yra įmontuotos anatomines formas atitinkančios Vista klasės sėdynės. Taip pat yra ir gėrimų laikikliai, tad keliausite labai patogiai. Didelis kokpitas leidžia patogiai įlipti ir išlipti iš baidarės, susidėti daugiau bagažo. Bijantys dėl savo saugumo gali būti visiškai ramūs, nes keliaujama apsirengus gelbėjimosi liemenes, baidarės yra labai stiprios ir atsparios smūgiams.

BAIDARIŲ NUOMOS KAINOS
Vienos dvivietės baidarės nuomos kaina vienai plaukimo dienai su gelbėjimosi liemenėmis ir irklais.
MėnesiaiKainos savaitgaliais, švenčių dienomisDarbo dienomis
Kovas – Gegužėeurai/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088
Birželis – Rugpjūtiseurai/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088
Rugsėjis – Lapkritiseurai/asmDėl kainos skambinti 8 602 56088

ADRESAS

Susisiekite su mumis

Gatvė: Viktariškių
Kaimas: Viktariškės
Seniūnija: Mickūnų
Vilniaus rajono savivaldybė
El.paštas: info@baidariukrantas.lt