Baidarių maršrutai Vilnele, Voke, Žeimena, Nerimi tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems

Įvairaus sudėtingumo maršrutai. Turime specialių maršrutų tėveliams plaukiantiems su vaikais.

Plukdome ir po vieną baidarę, grupės nebūtinos. Norintiems užsisakyti baidares ar sodybą ( su pirtimi ant upės kranto, maitinimu, nakvyne) vasaros savaitgaliams – organizuokitės iš anksto, kadangi jau dabar priimami užsakymai liepos, rugpjūčio, rugsėjo mėnesiams. Galima išankstinė rezervacija be avanso bent žinant apytikslį žmonių skaičių ir data.

Pradėkite planuoti laisvalaikio pramogas jau dabar, juk plaukimas baidarėmis upe + smagi gerų draugų kompanija ar visa šeima – geriausia, kuo galima užsiimti laisvalaikiu! Daugiau apie badarių nuomos paslaugą galite paskaityti čia baidarės Vilniuje.
Baidariukrantas.lt rūpinasi išskirtiniu Jūsų poilsiu už geriausią kainą. Daugiau informacijos apie pirtį rasite čia pirties nuoma.

Norėdami užsakyti, skambinkite arba rašykite daivosbaidares@gmail.com

Telefonas: 8-602-56088

Populiariausias 2015 metų maršrutas Vilnele.
Plaukimo maršrutas: Rokantai – Mickūnai – Viktariškės, arba Mickūnai – Viktariškės
Plaukimo trukmė: 4 val. arba 2val. Ilgis apie 12 km.

Populiariausias maršrutas 2015 metais!

Automobilius paliksite prie pirties, esančios Viktariškėse, netoli N.Vilnios, nuo ten nuvešime Jus aukštupiu aukštyn iki Rokantu, nuo kur atplauksite iki pat savo automobilių, Viktariškėse.

Tai relaksacinė kelionė gamtoje, kuri suteikia pilnavertį, kokybišką ir teigiamų emocijų nestokojantį poilsį, išvalantį įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantį pajusti harmoniją su gamta.

Plaukdami šiuo maršrutu, pasiekę finišą, turėsite puikią progą atgauti jėgas kaimo sodybėlėje su visais patogumais, mini virtuvėle, jaukia užstale, ant upės kranto. Ją galite pasiekti tiesiog baidarėmis plaukdami iki Viktariškių. Gardžiu kvapu į krantą jus atvilios gardžių, kaimiškų bulvinių blynų su spirgučiais kvapas. Taipogi būsite vaišinami žolelių arbatėle. Pagal atskirą susitarimą galime iškūrenti ir tikrą rusišką pirtelę. Karštas pirties garas ir gėlas upės vanduo – kaip tik tai ko reikia Jums kūno ir sielos palaimai. Pageidaujantys, gali jaukiai pernakvoti pirties antrame aukšte.

Populiariausias 2014 metų maršrutas Vilnele.
Plaukimo maršrutas: Uosininkai – Mickūnai – Viktariškės.
Plaukimo trukmė: 4 val. Ilgis apie 18 km.

Populiariausias maršrutas 2014 metais!

Tai relaksacinė kelionė gamtoje, kuri suteikia pilnavertį, kokybišką ir teigiamų emocijų nestokojantį poilsį, išvalantį įkyrias mintis, psichologinį nuovargį ir leidžiantį pajusti harmoniją su gamta. (automobilius paliksite prie pirties, esančios Viktariškėse, netoli N.Vilnios, nuo ten nuvešime Jus aukštupiu aukštyn iki Uosininkų, nuo kur atplauksite iki pat savo automobilių, Viktariškėse).

Plaukdami šiuo maršrutu, pasiekę finišą, turėsite puikią progą atgauti jėgas kaimo sodybėlėje su visais patogumais, mini virtuvėle, jaukia užstale, ant upės kranto. Ją galite pasiekti tiesiog baidarėmis plaukdami iki Viktariškių. Gardžiu kvapu į krantą jus atvilios gardžių, kaimiškų bulvinių blynų su spirgučiais kvapas. Taipogi būsite vaišinami žolelių arbatėle.

Pagal atskirą susitarimą galime iškūrenti ir tikrą rusišką pirtelę. Karštas pirties garas ir gėlas upės vanduo – kaip tik tai ko reikia Jums kūno ir sielos palaimai. Pageidaujantys, gali jaukiai pernakvoti pirties palėpėje.

Kultinis maršrutas.
Plaukimo maršrutas: Naujosios vilnios senojo malūno užtvanka – Baltasis tiltas.
Plaukimo trukmė: 3 val. Ilgis apie 12 km.

Totaliai atpalaiduojantis nervinę, po darbo susikaupusią įtampą ir nuimantis bet kokį kasdienį stresą.

Plaukiama Vilnelės upe. Totaliai atpalaiduojantis nervinę, po darbo susikaupusią įtampą ir nuimantis bet kokį kasdienį stresą.
Pasirinkę šį maršrutą, jūs turėsite ne tik įveikti sraunią upę, nuvirtusių medžių, akmenų, bebrų užtvankų kliūtis, bet ir grožėsitės Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pučkorių atodanga (aukštis – daugiau nei 65 m, plotis – 260 m), menininkų išpuoselėta Užupio respublika, Sereikiškių parku, o įplaukus į Neries upę, akį džiugins Vilniaus miesto panorama, Gedimino pilis ar net galėsite stabtelėti spec. baidarėms įrengtame krantinės bare netoli Mindaugo tilto ir gurkšnoti šampaną … net neišlipus iš baidarės. Kelionę baigsite prie Baltojo tilto.

Plaukimas po sunkios darbo dienos ar taupantiems savo laiką.
Plaukimo maršrutas: naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka – Belmonto kriokliai.
Plaukimo trukmė: 1,5 val. Ilgis apie 5 km.

Tai vienas mėgiamiausių romantiškų porų maršrutas.

Plaukdami šiuo maršrutu ne tik gausite teigiamos energijos iš upės ir aplinkui supančios nuostabios gamtos, bet ir galėsite nusileisti Belmonto krioklių žuvų taku, kas retai pavyksta be maudynių net ir patyrusiems irkluotojams. Pasidalinti vandens kelionės įspūdžiais, gurkšnojant gardžią arbatą, galėsite tiesiog priplaukę su baidare prie pat Belmonto krioklių kavinės staliuko ant Vilnelės kranto. Tai vienas mėgiamiausių romantiškų porų maršrutas.

Ramus šeimyninis plaukimas arba plaukimas pradedantiesiems.
Plaukimo maršrutas: Mickūnai – naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka.
Plaukimo trukmė: 4,5 val. Ilgis apie 14 km.

Populiarus maršrutas tarp tėvelių su vaikučiais.

Tai labai ramus plaukimas su nedidele upės srove be kliūčių, tačiau upė įdomi, siaura su gražiais vingiais ir nuostabiom gamtos apylinkėmis. Yra puikių pakrančių maudynėms bei piknikui surengti. Tai itin populiarus maršrutas tarp tėvelių su vaikučiais.

Plaukimas vertinantiems tikrą kelionę laukinėje gamtoje 2 – 3 dienoms.
Plaukimo maršrutas: Kena – Lavoriškės – Uosininkai – Mickūnai – Viktoriškės – Naujosios Vilnios senojo malūno užtvanka.
Plaukimo trukmė: 15 val. Ilgis apie 45 km.

Maršrutas vertinantiems tikrą laukinę gamtą.

Plaukiant nuo Kenos, upė teka skarotų eglių prieglobstyje. Iš kairės, ją apglėbęs, driekiasi Mickūnų, o iš dešinės, kukliai prie jos prisiglaudęs, plyti Adomaičių miškas. Šioje pusėje tai atitoldamas, tai vėl priartėdamas upę lydi Kenos – Lavoriškių kelias.

Nuo Lavoriškių prasideda „tiltų ruožas“. Nuo senų medinio tilto polių liekanų, po to pėsčiųjų, o vėliau ir automobiliams bei traukiniams skirtų. Praplaukę Lavoriškių bažnytėlę nosį ims kutenti sakų kvapas – kelionę tęsite nuostabiais pušynais, po skaidriu vandeniu matysis žuvys ir daug čia gyvenančių vandens paukščių su jaunikliais, pakrantėse kartais praliuoksi kiškiai, ar stirnaitės.

Dar nepriplaukus Mickūnų akį patrauks pavasarinės žalumos spalvos namas su ryškiomis, lyg dangaus žydrynės gabalėliai, langinėmis išmargintomis raudonų tulpių žiedais. Kitų kaimo namų, pilkų, lyg pavargusių, fone šis atrodo labai žaismingai ir gyvai. Jis – Nomedos, žinomos iš TV ekranų.
Vėliau prabėgusi nuostabų smėlio skardį Vilnelė nuteškena prie šimtamečių Viktoriškių ąžuolų, na o dar po gerų poros valandų plaukimo upė neatpažįstamai išplatėja ir lėtai nuvingiuoja prie senojo malūno užtvankos Naujojoje Vilnioje.

Ekstremalus plaukimas Vokės upe Grigiškėse.
Plaukimo maršrutas: Vokės upė Grigiškės.
Plaukimo trukmė: 4 val.

Plaukimas Vokės upe, tai maršrutas ieškantiems nuotykių ir ekstremalumų.

Nepabūgusiems Belmonto krioklių, žuvų tako ir kitų smagumų Vilnelės upėje – primygtinai siūlome išbandyti savo jėgas ir įveikti tikrą kunkuliuojančią galiūnę – Vokės upę.

Vandens kelionė Nerimi + Žeimena
Plaukimo maršrutas: Pabradė – Nemenčinė.
Plaukimo trukmė: 1 arba 2 dienos. Ilgis apie 30 km.

Įspūdingi gamtos vaizdai.

Tai kelionė PABRADĖ – NEMENČINĖ, išties įspūdingi gamtos vaizdai. Kelionė prasideda už Pabradės Žeimenos upe, kuri ties Santaka grakščiai įsilieja į Nerį.

Relaksacinis plaukimas Vilnele 1 – 2 dienoms.
Plaukimo maršrutas: Relaksacinis plaukimas Vilnele 1 – 2 dienoms.
Plaukimo trukmė: 10 – 11 val.

Tai gali būti ir vienos dienos maršrutas patyrusiems vandenininkams galintiems irkluoti non-stop arba poros dienų vandens kelionė su panašiais į džiungles gamtos vaizdais (pvz.: virš upės susipynusiomis medžių šakomis, primenančiomis tunelį).

Upės charakteris toks kaip ir 3 maršruto. Stovyklavietę nakvynei galite įsirengti tiesiog ant vaizdingo upės kranto nemokamai (žr. patarimus, baidarių skyriuje) arba pasikaitinti karštoje pirtelėje ant upės kranto ir nakvoti antrame jos aukšte. Galite užsisakyti ir gardžią vakarienę (dėl pirties tartis atskirai ir iš anksto).

Patyrusiems vandenininkams galintiems irkluoti non-stop.

Kiti maršrutai.
Plaukimo maršrutas: Plaukimai Žeimena, Nerimi ir kitomis upėmis.

Organizuojame plaukimus ir kitomis Lietuvos upėmis ir ežerais, dėl smulkesnės informacijos kreipkites į mus tiesiogiai, visada Jums patarsime ir padėsime pasirinkti labiausiai Jums priimtiną variantą. Paimame iš Vilniaus Jus kartu su laivais bei po kelionės atvežame atgal.

Organizuojame plaukimus ir kitomis upėmis ir ežerais.

Norėdami užsakyti, skambinkite arba rašykite daivosbaidares@gmail.com

Telefonas: 8-602-56088